הצהרת נגישות - IMC2024

נגישות

הצהרת נגישות
הנגשת אתר ועידת הקניונים ורשתות המסחר לבעלי מוגבלויות

"תאנה תיירות" בע"מ, מייחסת חשיבות עליונה להתאמת אתר האינטרנט שלה לגולשים עם מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות והכל במטרה לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש לשירות באתר בקלות ובנוחות וליהנות מהשירותים ומהתכנים המתפרסמים בו. 
תהליך ההנגשה כולל בין השאר את הנושאים הבאים:

▪ ניווט פשוט וברור בתוך ובין דפי האתר

▪ אפשרות לשינוי גודל הגופן בכל דפי האתר והמשך ניווט ללא קושי- Resize font (increase/decrease)

▪ תצוגה ברורה של רכיבי האתר

▪ התאמה לדפדפנים שונים

▪ התאמה לעבודה ברזולוציות שונות

▪ אפשרות להצגת עמודים בצבעים הנגישים לכבדי ראייה ועיוורי צבעים כלומר טקסט בהיר על רקע כהה במידת הצורך (גווני אפור, ניגודיות הפוכה, ניגודיות גבוהה, רקע בהיר, הדגשת קישורים, פונט קריא). 

חשוב לנו לציין כי למרות מאמצנו הרבים להנגיש את כלל חלקי האתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שלצערנו אינם נגישים. נמשיך במאמצים לשפר את נגישות האתר. נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה, בקשה לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור.

לפניות בנושא נגישות ניתן לפנות לרכזת נגישות החברה חיה ון לואן: Chaya@tna.co.il | 052-6219990

נגישות בועידה ובמלון ישרוטל רויאל ביץ' אילת

הועידה מונגשת גם לאורחינו שהינם אנשים עם מוגבלות.

את התאמות הנגישות בבית המלון ניתן לראות בלינק https://www.isrotel.co.il/about-isrotel/about/accessibility/    

לשאלות ובירורים ניתן לפנות לגב' אביבית עדה, אחראית הנגישות ברשת "ישרוטל"- טלפון: 08-6303381, פקס: 08-6303352, מייל: AvivitA@isrotel.co.il

במהלך ההרצאות תהיה מערכת עזר לשמיעה מסוג אינפרא רד. ניתן להשאיל מקלטים בכניסה לאולם. ההרצאות יהיו מתומללות בזמן אמת.

לבקשת התאמות נגישות נוספות במהלך הועידה ניתן לפנות לרכזת הנגישות ב"תאנה תיירות", הגב' חיה ון לואן: Chaya@tna.co.il | 052-6219990

על מנת שנוכל להיערך בהתאם, אנא פנו אלינו מוקדם ככל הניתן.

 

 1. הגבלות קורונה – ההשתתפות בכל אחד מאירועי הועידה, הכניסה לבתי המלון והעליה לטיסות יהיו כולם בהתאם להנחיות משרד הבריאות העדכניות כפי שאלה יהיו תקפות בימי הועידה. לא תתאפשר כל כניסה למתחמי הועידה למי שלא יעמוד בהנחיות אלה ו/או למי שלא יציג בכניסה למלון ו/או לטיסות ו/או למתחמי הועידה, מסמכים תקפים המאשרים את כניסתו כחוק, כגון תו ירוק בתוקף וכד'.

   

 2. תרחישי קורונה- החזר כספי
  1. בכל מקרה בו הועידה לא תוכל להתקיים עקב תרחישי קורונה, תידחה הועידה למועד אחר. יחד עם זאת, נרשמים שיחפצו לקבל את כספם חזרה ולא להמתין למועד החדש, יוכלו לעשות זאת ולקבל את כספם בתוך 15 ימי עסקים ממועד הועידה המקורי שנדחה, בניכוי 385 ₪ + מע"מ.
  2. גם במקרה בו הועידה תתקיים אך הנרשם חלילה היה מאומת בתקופת הועידה, יוחזר לו כספו בניכוי 385 ₪ + מע"מ ובהתאם לתנאים המצטברים דלהלן-
   1. הוא נדבק בקורונה על אף שהיה לו תו ירוק קבוע רשמי (הוא מחוסן או מחלים)
   2. הוא הודיע למינהלת הועידה, בכתב ובע"פ, על שחלה בקורונה, זאת עד ליום פתיחת הועידה ולא יאוחר מהשעה 11:00.
   3. הוא הציג למינהלת הועידה אישורים רפואיים רשמיים על תקופת מחלתו.
   4. ככל והזמין גם טיסה דרכנו, הזיכוי על הטיסה מותנה באישור חברת התעופה.
 3. שיטת השיבוץ למלונות השונים – "רויאל ביץ'", "מלכת שבא" ועוד…
  1. עקב מגבלות שאינן קשורות למינהלת הועידה, הרישום למלון רויאל ביץ' יתאפשר רק למזמינים שני לילות. הנרשמים ללילה אחד בלבד ישובצו למלון "מלכת שבא" (הילטון לשעבר) הצמוד ל"רויאל ביץ".
  2. לאור הביקוש הרב שאנו צופים, מינהלת הועידה הזמינה את כל חדרי מלון "רויאל ביץ'", 100 חדרים במלון "מלכת שבא" ועוד עשרות חדרים נוספים במלונות סמוכים. הראשונים להירשם ולשלם לשני לילות, ישובצו במלון "רויאל ביץ'". הראשונים להירשם ולשלם ללילה אחד, ישובצו במלון "מלכת שבא". לאחר סיום מכסות החדרים במלונות אלה השיבוץ יהיה למלונות סמוכים נוספים.
  3. השיבוץ יתנהל בשיטת כל הקודם זוכה, כאשר המועד הקובע הינו מועד קבלת התשלום במשרדי חב’ “תאנה תיירות". בכל מקרה, מינהלת הועידה מתחייבת כי הודעה על סיום מכסות החדרים ב"רויאל ביץ'" ו/או ב"מלכת שבא" תירשם במפורש ובהדגשה בראש טופס הרישום באתר הועידה כך שהנרשם יעודכן מראש ולפני רישומו, לאיזה מלון ישובץ. כל עוד לא צוין אחרת בטופס הרישום, ככל ונרשמת לכל תקופת הועידה (שני לילות), שיבוצך יהיה למלון "רויאל ביץ'" וברישום ללילה אחד בלבד, שיבוצך יהיה למלון "מלכת שבא".
  4. הנרשמים למלון "רויאל ביץ" יוכלו בתוספת תשלום לשדרג את חדרם לחדר נשיאותי בקומות 14-16, או לחדר בקומה גבוהה בקומות 10-13.
  5. לקבלת מחירי סוויטות (הן ברויאל ביץ והן במלכת שבא), נא התקשרו למנהלות הרישום ב”תאנה תיירות”- 072-2799355.
  6. לביצוע השדרוג כאמור בסע' ד' וה' לעיל, יש לשלוח טופס רישום עבור חדר "רגיל" ובמשבצת ההערות בסוף הטופס לרשום את רצונך בשידרוג החדר. מנהלות הרישום ישובו אליך טלפונית בתוך 24 שעות כדי להשלים את ביצוע השדרוג ולגבות את מחירו.
 4. רישום ותשלום
  1. שליחת טופס הרישום מחייבת ומהווה התחייבות כספית של השולח/ת. יחד עם זאת, אישור השתתפות סופי מאת מינהלת הועידה יינתן רק לאחר קבלת מלוא התשלום.
  2. במקביל לשליחת טופס הרישום האינטרנטי יש לבצע תשלום באחת מ-3 הדרכים הבאות-
   1. בכרטיס אשראי– ישירות באתר אינטרנט זה בעת הליך ההרשמה, או טלפונית במוקד הרישום: "תאנה תיירות"- 072-2799355
   2. בהעברה בנקאית– לחשבון ע”ש “תאנה תיירות”, בנק הפועלים סניף 609, חשבון 89899. (לאחר ביצוע העברה יש לשלוח את האישור במייל סרוק ל- einat@tna.co.il)
   3. בהמחאה (צ’ק)– אנו מבקשים שלא לשלם בצ'קים. רק אם אין ברירה אחרת, ניתן לשלם באמצעות צ'קים עד לתאריך 19/11/2021 ובלבד שהנרשם יפקיד בעצמו את הצ'ק בכל אחד מסניפי בנק הפועלים, ישירות לחשבון ע"ש "תאנה תיירות", בנק הפועלים (12), סניף מס' 609 (כיכר רבין), מס' חשבון 89899. אין לשלוח צ'קים בדואר או בכל דרך אחרת למעט באמצעות הפקדה ישירה כאמור לעיל. מועד פירעון הצ'ק לא יאוחר מה-19/11/2021
 5. תוקף המחיר המקורי ומועדי עליית מחירים
  שימו לב! רישום מאוחר גורם לנו להוצאות כבדות. לכן, המחירים המקוריים כפי שאלו מפורסמים באתר הועידה תקפים רק לנרשמים עד ליום 19/11/2021. החל מיום 20/11/2021, תיגבה תוספת בשיעור 25% על המחירים הנ”ל והתשלום לועידה יתבצע בכרטיס אשראי בלבד , החל מיום 5/12/2021 תיגבה תוספת בשיעור 50% על מחירי המקור והחל מיום 15/12/2021 תיגבה תוספת בשיעור 80% על מחירי המקור .
 6. טיסות
  1. ניתן להזמין דרכנו רק את הטיסות הקבוצתיות הרשומות בטופס הרישום.
  2. מחיר כל טיסה לכל כיוון- 295 ₪ + מע”מ.
  3. בכל הטיסות יש להצטייד בתעודת זהות/ דרכון. טיסות נתב”ג יוצאות מטרמינל 1 .
  4. המחיר כולל טיסה בלבד ואיננו מתחייבים לסידור תחבורה משדה התעופה למלון ובחזרה.
 7. מדיניות ביטולים ושינויים
  1. ביטול עסקה יתאפשר בהתאם לאמור בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981. קרי בתוך 14 יום ממועד הרישום ובלבד שהרישום בוצע לפחות 7 ימים לפני הועידה ובניכוי דמי ביטול בסך 100 ₪ + מע"מ לאדם. ככל שהביטול יעשה במועדים אחרים- לא יינתן בגינו החזר כספי כלל.
  2. ביטול ושינוי טיסות –בנוסף לאמור לעיל, כל ביטול ו/או שינוי של הזמנת טיסה מותנה באישור חב׳ התעופה ובתשלום דמי טיפול בסך 75 ₪ + מע”מ לאדם, לכל ביטול/שינוי, לכל כיוון. על אף האמור, החל מיום 1/12/2021 לא יתאפשר לבצע כל שינוי/ביטול בהזמנת הטיסות.
  3. בכל מקרה בו עקב כח עליון הועידה לא תוכל להתקיים כלל במועדה המקורי, תידחה הועידה למועד אחר וככל וגם במועד החדש הועידה לא תוכל להתקיים כלל, יוחזרו לנרשמים מלוא הכספים ששילמו בפועל ל"תאנה תיירות" בגין רישומם לועידה ובניכוי 385 ₪ +מע"מ לאדם.
 8. כללי
  1. קבלת חדרים החל מהשעה 15:00 . פינוי חדרים בעזיבה עד השעה 11:30.
  2. הועידה הינה ועידה מקצועית. ילדים ותינוקות לא יורשו להיכנס להרצאות ולמופעים.
  3. תוכנית הועידה כפי שמוצגת באתר אינטרנט זה, נתונה לשינויים בהתאם להחלטת מינהלת הועידה.
  4. אין להציג/לחלק/להניח חומר פרסומי מכל סוג שהוא בכל מתחמי הועידה, ללא הסדרת התשלום הנדרש לכך וקבלת אישור מראש ובכתב מאת מינהלת הועידה. כל הפרה של תנאי זה עלולה להסב לחב' "תאנה תיירות בע"מ" נזק כספי רב אותו היא תהיה רשאית לדרוש מהמפר/ים.
  5. מינהלת הועידה רשאית שלא לאשר למאן דהוא את השתתפותו בועידה, גם לאחר שנרשם וקיבל אישור על רישומו וזאת ללא צורך במתן הסברים מכל סוג שהוא ובלבד שכספו של הנרשם המסורב יושב לו במלואו (ככל והוא כבר שילם על השתתפותו)
  6.  הועידה מיועדת לכל אדם בגיר הרואה עצמו רלוונטי לועידה ולתכניה, אך בעדיפות ראשונה לקהילת הקניונים, מרכזי המסחר ורשתות המסחר הקמעונאיות. רק במקרה של חוסר בחדרי אירוח, מינהלת הועידה שומרת לעצמה את הזכות לשבץ את מי שאינו נמנה על אלה למלונות סמוכים ברמת 5*. היה והנרשם/ת קיבל הודעה רשמית על שיבוצו במלון אחר ושיבוץ זה לא יתאים לו הוא יקבל את מלוא כספו חזרה. יודגש כי מלבד הלינה וארוחות הבוקר, גם מי שישובץ למלונות אחרים, יקבל את מלוא האירוח ב"רויאל ביץ", לרבות כל התכנים, הפעילויות והארוחות לאורך הועידה.
  7. במשבצת “הערות” בטופס הרישום ניתן לרשום בקשות מיוחדות אך אנו לא מתחייבים שנוכל למלא כל בקשה וגם לא נוכל לעדכן מראש האם ניתן יהיה למלא את הבקשה.
  8. בהרשמתך לועידה הינך מאשר/ת למינהלת הועידה לשלוח לך גם בעתיד מיילים ו/או הודעות SMS ו/או אחרות. בכל רגע תוכל/י להודיע למינהלת הועידה על רצונך להיגרע מרשימת התפוצה ומינהלת הועידה תסיר את שמך מהרשימה לאלתר.
  9. בהרשמתך לועידה הינך מאשר/ת למינהלת הועידה להעלות לרשת האינטרנט קבצי מדיה מהווי הועידה שיתכן והנך מופיע/ה בהם.
  10. בהרשמתך לועידה הנך משחרר/ת את מינהלת הועידה ו/או את חב’ “תאנה תיירות” בע”מ ו/או את דדי ריזל ו/או מי מטעמו, מכל אחריות לכל נזק בגוף ו/או ברכוש ככל שיגרמו לך ו/או לכל צד שלישי, במהלך הועידה.
  11. הכניסה למלון ולכל אירועי הועידה , מותנית בענידת תג משתתף אישי.
  12. חברת האבטחה לא תאפשר כל כניסה לכל מתחמי מלון "רויאל ביץ'" למי שלא נרשם ושילם לוועידה כדין, נא הימנעו מאי נעימויות מיותרות.
  13. אורח/ת הועידה שיצרף אדם נוסף לחדר מבלי שזה נרשם ושילם, ו/או שיעביר את תג המשתתף שלו לאחר, יחוייב בסך של 4,000 ₪ בנוסף לעלות ההשתתפות שתיגבה מהאדם הנוסף.
Scroll to Top