כינוס מנהלי אחזקה ותפעול

הכינוס השנתי התשיעי
של מנהלי האחזקה והתפעול בקניונים, במרכזי המסחר ובנכסי נדל"ן בישראל
יוני 2019

אודות הכינוס

הצלחתו של כל נכס תלוי בניהול איכותי ומוקפד של האחזקה והתפעול בנכס, דבר המהוה אתגר מורכב המחייב התמקצעות בתחומים רבים ומגוונים
כינוס מנהלי האחזקה והתיפעול בקניונים, במרכזי המסחר ובנכסי הנדל”ן בישראל מתקיים זו השנה התשיעית ברציפות, במהלך חודש יוני, במלון “ישרוטל ים המלח“.

הכינוס אורך יומיים במהלכו זוכים משתתפיו להתעדכן במיטב החידושים והעדכונים, במגוון רחב של נושאים מקצועיים, כאשר גולת הכותרת היא ההרצאות והמפגש הבלתי אמצעי עם בכירי הרגולטורים הרלוונטיים בתחומם לרבות כיבוי אש, רישוי עסקים, משטרת ישראל, נגישות, רשות המים, חב’ החשמל ועוד.

בנוסף, עוסק הכינוס במערכות חשמל, תאורה, מיזוג אוויר, מערכות מים, מעליות ודרגנועים, נגישות, חיסכון בהוצ’ החשמל, אחזקה ירוקה, מערכות גילוי וכיבוי אש, בטיחות וגהות, שמירה ואבטחה, ניקיון ותברואה, ביטוח, אחריות משפטית של מנהל האחזקה והתיפעול ועוד…
המרצים בכינוס נמנים על אנשי המקצוע הטובים והבכירים בתחומם ולשמחתנו  הכינוס קנה לו שם ככינוס מקצועי ביותר המשפר באופן מיידי ומהותי את מקצועיותם וידיעותיהם של המשתתפים בו.

במסגרת הכינוס נעשה מאמץ מיוחד לסייע לקהילת מנהלי האחזקה והתפעול בשני אופנים עיקריים. מחד באמצעות מערכת הרצאות מקצועיות של מיטב המומחים בארץ ומאידך, דרך מפגש קבוצתי, דינמי ומרוכז המוביל להעמקת ההיכרות האישית עם הקולגות בענף, תוך החלפה הדדית של מידע מקצועי וליבון סוגיות רלוונטיות .

הכינוס מיועד למנהלי האחזקה ומנהלי התפעול בקניונים, במרכזי המסחר, ברשתות החנויות, במגדלי משרדים ומגורים ובכל נכס נדל”ני אחר.
הכינוס הינו “האח הצעיר” של ועידת הקניונים ורשתות המסחר בישראל ואת שניהם יוזם ומפיק דדי ריזל באמצעות חב’ “תאנה תיירות” בע”מ.

לצפייה בסרטון קצר על הכינוס ועל המשתתפים בו

נא עדכנו אותי בפתיחת ההרשמה לכנס

גיבשנו עבורכם תכנית ייחודית ומגוונת
לחצו על הכפתור לצפייה והורדת התכנית

עלויות

חדר ליחיד

2,075 ₪

+ מע"מ

חדר לזוג

3,490 ₪

+ מע"מ

השתתפות בכל האירועים, המושבים, ההרצאות,
הארוחות והפעילויות שיתקיימו במהלך הכינוס, בשני ימי הכינוס
לינה של לילה אחד במלון "ישרוטל ים המלח"
4 ארוחות, הפסקות קפה, קוקטייל פתיחה, אירוע ערב יחודי ועוד...

* מחירים אלה תקפים לטפסי רישום שישלחו בהרשמה מוקדמת שתסתיים ביום 18/5/19.
* לתשומת לבכם- החל מיום 19/5/19 ואילך תיגבה תוספת תשלום בשיעור 15%

להרשמה לכינוס

לחצו כאן

 • כל ביטול / שינוי יתבצע במייל בלבד לכתובת einat@tna.co.il ובכפוף לאישור קבלת המייל
 • ביטול עסקה יתאפשר בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע”א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981.
 • שליחת טופס הרישום מחייבת ומהווה התחייבות כספית של השולח , יחד עם זאת אישור השתתפות סופי מאת מינהלת הכינוס יינתן רק לאחר קבלת מלוא התשלום.
 • מינהלת הכינוס רשאית לבטל את הכינוס בכל עת, מבלי צורך במתן כל נימוק. במקרה ביטול שכזה, יוחזרו למשלם אך ורק הכספים ששילם בגין הכינוס.
 • הכינוס הינו מקצועי . לא ניתן לצרף קטינים מתחת לגיל 21.
 • כמות החדרים במלון מוגבלת. מינהלת הכינוס רשאית להודיע על הפסקת הרישום בכל עת.
 • הכניסה למתחם הכינוס ולאירועים השונים מותנית בענידת תג משתתף אישי . לא תתאפשר כל כניסה כאמור ללא רישום ותשלום.
 • תוכנית הכינוס כפי שפורסמה באתר אינטרנט זה ו/או בהזמנות הרשמיות, נתונה לשינויים בהתאם להחלטת מינהלת הכינוס.
 • בהרשמתך לכינוס הינך מאשר/ת למינהלת הכינוס לשלוח לך גם בעתיד מיילים ו/או הודעות SMS. בכל רגע תוכל/י להודיע למינהלת הכינוס על רצונך להיגרע מרשימת התפוצה וזו  תסיר את שמך מהרשימה לאלתר.
 • בהרשמתך לכינוס הינך משחרר את מינהלת הכינוס ו/או את חב’ “תאנה תיירות” בע”מ ו/או את דדי ריזל ו/או מי מטעמו, מכל אחריות לכל נזק בנפש ו/או ברכוש שיגרמו לך ו/או לכל צד שלישי, במהלך הכינוס.
 • קבלת החדרים במלון החל מהשעה 15:00 . פינוי חדרים עד השעה 12:00.